Reklama

Narkotykowy RTS

Firma 2K Games, która jest częścią spółki Take-Two Interactive, zapowiedziała grę pt. "Snow" - strategię czasu rzeczywistego polegającą na stworzeniu przestępczego imperium. Gra ma się ukazać w 2006 roku na konsolę Xbox i komputery PC.

Nie wiadomo jeszcze czy gra dostępna będzie także dla przyszłych użytkowników Xboxa 360. "Snow" jest produkowany przez studio Frog City, będące własnością Take-Two. Powstający projekt zostanie szerzej zaprezentowany na zbliżających się targach E3.

"Fabuła "Snow" podąża za tradycją klasycznych filmowych i telewizyjnych dramatów kryminalnych. Będzie wymagać od gracza, aby ten miał baczenie na każdy aspekt kryminalnej działalności organizacji, co wymaga zarówno chłodnej kalkulacji, aby interes prosperował, jak i ochrony go przed innymi, rywalizującymi bossami mafijnymi" - powiedział na temat gry Christoph Hartmann z 2K Games.

Co ciekawe, "Snow" nie zostanie wydany przez markę Rockstar, która jest przez fakt wykreowania serii "GTA" naturalnie łączona z tego typu produkcjami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy