Nadciąga Nowa Generacja Kurek

City Interactive poinformowało, że już w lutym wprowadzi na rynek najnowszą produkcję, pełną akcji grę pod nazwą "Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek". W grze "Redneck Kentucky" spotykamy się z hordą szalonych i stukniętych kurek. Zadaniem gracza jest ich unicestwienie.

Amatorzy tego wyjątkowego FPS mają do swojej dyspozycji szereg różnych rodzajów broni do przetrzepania piór rozwścieczonym kurkom. Po kolejnych misjach dostępna jest możliwość ulepszenia posiadanego uzbrojenia.  

Rysunkowa grafika gry "Redneck Kentucky" opiera się na sprawdzonym silniku Unreal, wzbogaconym o fizykę Karma, które wspólnie gwarantują wspaniałe efekty oraz płynne doznania 3D. Do odtworzenia drzew i liści w sposób możliwie dokładny wykorzystano technologię "SpeedTree".  

W grze "Redneck Kentucky" do przejścia jest osiem urozmaiconych misji. Specjalny system punktacji zachęcający do zgromadzenia najwyższej ilości punktów zdecydowanie wpływa na chęć ponownego uczestnictwa w grze. Dodatkowo gracz zawsze odkrywa nowe sposoby na zdobywanie punktów.  

"Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek" już niedługo na rynku za 19,99 zł.

Reklama
CITY interactive - inf. prasowa
Dowiedz się więcej na temat: kurki | city | kurek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy