Reklama

Myst IV w sklepach

Firma Cenega Poland poinformowała, że już dzisiaj do sklepów na terenie całego kraju trafi długo oczekiwana gra "Myst IV: Objawienie".

Czwarta część legendarnej serii, zawierająca wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która powstała przy współudziale Petera Gabriela, wydana została na dwóch płytach DVD na PC i Mac, jednocześnie w kinowej wersji polskiej, czeskiej i węgierskiej. Przypominamy, że w sumie objętość całej gry to ponad 9 GB!

Wyjątkowym, polskim akcentem w grze "Myst IV: Objawienie" jest pojawienie się na ścieżce dźwiękowej utworu polskiej Kapeli ze Wsi Warszawa, który pobrać można stąd: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=745 (7,45 MB).

W oszałamiającym wizualnie świecie gry "Myst", rozgrywa się trzymający w napięciu dramat. W "Myst IV" gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części wspaniałej sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili.

Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy