Reklama

Mirinda Playstation Cup trwa

Od kilku dni trwają zmagania zawodników w Mirinda Playstation Cup - pierwszym ogólnopolskim turnieju Gran Turismo 2. Skala turnieju jest niewyobrażalna jak na to, co do tej pory mieliście okazję oglądać. 20 konsol do gry, 7 miast, w których odbywają się turnieje okręgowe, wielki finał w Warszawie, masa nagród - wieże Sony, discmany, walkmany i przede wszystkim - Playstation 2 dla zwycięzcy.

Odbyły się już imprezy w Krakowie, Jaworznie, Wrocławiu i Poznaniu. Łącznie ponad 400 graczy przeprowadziło z sobą serie pojedynków i mamy już 8-miu z 14-tu finalistów, którzy pojadą do Warszawy - z każdego okręgu wyjeżdża 2 finalistów.

Reklama

Teraz pora na imprezy w Gdyni, Łodzi oraz Warszawie - jeśli jeszcze nie braliście udziału w tej zabawie, serdecznie zapraszam - żaden grający nie wychodzi z lokalu bez pamiątki - sponsorzy ufundowali bluzy, koszulki, plecaki, bandamy, długopisy, wszystko to trafia do przybyłych na turniej osób.

Szczegóły nt. turnieju znajdziecie po kliknięciu tutaj. Jeśli nie uda się Wam dotrzeć na miejsce z różnych powodów, zapraszamy do Konkursu Wiedzy o Playstation - kliknijcie tutaj.

Po każdym z turniejów Sony, RMF, Mirinda oraz Interia.PL bawić się będą z Wami na dyskotece - do samej północy. Na dyskoteki wjazd wolny - zapraszamy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje