Mashed w CyberGRZE

W tym tygodniu do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski trafi gra "Mashed", nowa odsłona popularnej CyberGRY. Gracze wezmą udział w szalonych wyścigach, w których liczy się nie tylko pedał gazu, ale i umiejętność korzystania ze znalezionych bonusów.

"Mashed" to niezwykłe wyścigi samochodowe, których musimy wykazać się sprytem, zręcznością, opanowaniem i wolą zwycięstwa. Celem jest dojechanie do mety na pierwszej pozycji. W "Mashed" liczy się to, ile razy zdołamy wyprzedzić rywali na tyle, by zniknęli z ekranu. Każde takie małe zwycięstwo nagradzane jest punktami. Jeśli sami damy się wyprzedzić, tracimy je. Wygrywa ten zawodnik, który jako pierwszy zdobędzie odpowiednią liczbę punktów.

Trasy, na których ścigamy się są bardzo zróżnicowane. Można znaleźć na nich gadżety takie, jak beczki z paliwem, miny, rakiety czy działka miotacze płomieni. Właściwie użyte, "zabawki" mogą nam pomóc w wyeliminowaniu rywali. "Mashed" jest emocjonujący jak żadna inna gra wyścigowa zarówno wtedy, gdy gramy przeciwko komputerowi, jak i wtedy, gdy zmagamy się trybie multiplayer z innymi zawodnikami.

CyberGRA to seria gier komputerowych, wydawanych w cenie 19,90 zł i dostępnych w kioskach na terenie całego kraju. Do tej pory ukazały się w niej takie produkcje, jak przebojowy "Beyond Good and Evil", komiksowy "Batman: Zemsta" czy prześmieszna przygodówka "Westerner". "Mashed" będzie pierwszą i na pewno nie ostatnią produkcją, która zaprosi graczy w świat wyścigów samochodowych.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy