Mamy już Midtown Madness 3!

Jako pierwsi w kraju mamy zaszczyt zaprezentować Wam nasze spostrzeżenia odnośnie "EXCLUSIVE" gry, która elektryzowała już nas od roku swą wręcz nieziemską charyzmą. Mowa oczywiście o Xbox'owym "Midtown Madness 3"! Jeżeli chcecie wiedzieć czy jest rzeczywiście tak dobry jak o nim mówią w zachodnich reklamach, to już za chwilę będziecie mieli ku temu okazję.W dzisiejszej odsłonie "Zapowiedzi" odnajdziecie pełny artykuł poświęcony "Midtown Madness 3", w którym poruszony został temat: grywalności, oprawy wizualnej oraz trybów rozgrywek - jeżeli chcecie się przekonać, czy warto zakupić omawianą pozycję to kliknijcie tutaj.

ReklamaNa zachodnim forum dyskusyjnym poświęconym serii "Midtown Madness" można nawet doszukać się pierwszych domysłów odnośnie trzeciej odsłony wydanej jako Xbox'owy EXCLUSIVE:

"Dlaczego Bill nie pozwolił wydać MM3 na PC? By zrobić wszystkim blaszakowcom przysługę i zaoszczędzić im nerwów podczas prób grania - oprawa wizualna jest zbyt potężna by obyło się bez ostrego klatkowania nawet na najbardziej dopalonym sprzęcie wykorzystywanym przez N.A.S.A.!".

Co racja to racja - dobrze się stało, że tytuł ten tak "kozacko" promuje platformę konsolową Microsoftu! Czy jest ktoś, kto się z nami nie zgadza?:)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy