Reklama

LucasArts nie wybrzydza

Firma LucasArts jest zdecydowana dostarczać swoje produkty na wszystkie nowe platformy stacjonarne oraz przenośne, jakie ukazały się lub ukażą na rynku. W wywiadzie udzielonym dla serwisu Boomtown, szef LucasArts, Jim Ward, wyraził zadowolenie z faktu, że jego firma zamierza wspierać i być obecna na każdej liczącej się platformie do gier.

"Kiedy zobaczysz grę, możesz być pewien, że zrobimy ją na wszystkich platformach i najlepiej jak umiemy" - stwierdził Ward. Jego słowa nie ograniczały się tylko do konsoli domowych, ale obejmowały także urządzenia przenośne. Ward potwierdził, że aktualnie w trakcie opracowywania są gry na Sony PlayStation Portable oraz Nintendo Dual Screen.

Wśród gier na konsolkę PSP pojawi się m.in. gra pt. "Battlefront 2", przy czym szef LucasArts zaznaczył, że w produkcji znajduje się wiele innych gier, które jeszcze nie zostały ogłoszone ani na PSP, ani na DS-a.

Postawa LucasArts idzie w parze z podobnym nastawieniem innych firm zajmujących się produkcją i wydawaniem gier, które zamierzają się aktywnie włączać w nadchodzącą wojnę konsoli nowej generacji, która toczyć będzie się głównie między firmami Sony, Microsoft i Nintendo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy