Reklama

Książę Persji powróci!

Prezes Ubisoft - Yves Guillemot - obwieścił, że trwają prace nad sequelem obsypanej nagrodami, wydanej na wiele platform gry "Prince of Persia: The Sands of Time". Jak na razie dla firmy gra okazała się żyłą złota. Od czasu premiery do 31 marca sprzedało się 2,4 mln egzemplarzy tej pozycji.

Kolejna odsłona, nosząca tymczasowy tytuł "Prince of Persia 2", znajduje się na warsztacie montrealskiego studia Ubisoftu. Tego samego, które wyprodukowało pierwszą część gry.

Główną zaletą "dwójki" ma być zupełnie nowy, przygotowany na jej potrzeby system walki, który sprawi, że gra będzie znacznie bardziej dynamiczna i wciągająca. Przy okazji pojawi się mnóstwo różnorodnego uzbrojenia do zastosowania w czasie potyczek.

Informacje Ubisoftu są o tyle istotne, że do tej pory mówiło się o powstającej grze, ale nie było oficjalnego potwierdzenia ze strony samego producenta. Teraz już jesteśmy pewni, że gra na 100% będzie.

ReklamaPoza tym na E3 szykowana jest specjalna konferencja prasowa połączona z obszernym pokazem możliwości "Prince of Persia 2".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje