Reklama

Klawiatura Zboard Fang nie tylko dla wojska

Firma Multimedia Vision wprowadza do oferty nową klawiaturę firmy Zboard. Jak dotąd mało kto wiedział, że firma Zboard powiązana jest z Pentagonem.

Lecz dziś - gdy wprowadza do sprzedaży specjalną klawiaturę dla graczy Zboard FANG - wszystko stało się jasne...Zboard FANG to owiany tajemnicą pad treningowy. Używany dotąd wyłącznie przez US Army, teraz został udostępniony także cywilom.

Doskonale dopasowany do ręki gamepad oferuje aż 41 przycisków potrzebnych podczas gry. Ich unikalne rozmieszczenie w znacznym stopniu ułatwia grę oraz opiera ją na intuicji. Natomiast oburęczny kształt pozwala korzystać z Zboard FANG zarówno prawo-, jak i leworęcznym graczom. Jedno jest pewne - po wielu godzinach ostrego grania z użyciem FANGa, nie boli ani mózg (podświadomie wiesz, co wcisnąć), ani dłoń z nadgarstkiem (ergonomia), ani bicepsy (pad jest mobilny i lekki).

Ergonomia i funkcjonalność FANG to nie wszystko. Nowy Zboard to także nowoczesna technologia - której efekt to na przykład możliwość wciśnięcia 7 przycisków na raz. Najlepsze klawiatury konkurencji gwarantują obsługę ledwie 4 klawiszy równocześnie. Inna nowinka, to technologia Z Engine, która predefiniując ustawienia klawiszy dla ponad 100 popularnych gier, umożliwia ich zmianę na własne.

Wyżej wymienione atuty (i te, które gracz sam odkryje) czynią z Zboard FANG wprost idealne narzędzie do rozgrywek single, jak i multiplayer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy