Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Janusz Kulig po zakończeniu rajdu - podsumowanie

Komentarz Janusza Kuliga po zakończeniu rajdu:

Reklama



Gratuluję zwycięstwa Leszkowi Kuzajowi, który był tutaj bezkonkurencyjny. Jestem też pod ogromnym wrażeniem jazdy Vaclava Arazima, który startując w Wiśle pierwszy raz, potrafił kompletnie zdominować grupę N.

Cieszę się też bardzo z trzeciego miejsca Roberta Herby. Los był dla niego sprawiedliwy. Tytuł drugiego wicemistrza należał się właśnie jemu i dobrze że Herbol kończy sezon na podium.

Muszę też wspomnieć o dobrej postawie Wojtka Zaborowskiego, który jechał bardzo ładnie. Niestety kapeć i wymiana koła na OS-ie kosztowały go dużą stratę i utratę lepszego miejsca. Najważniejsze jednak, że jest na mecie i życzę temu sympatycznemu zawodnikowi, żeby zebrał fundusze na przyszły sezon i na stałe wrócił na rajdowe trasy.


Współczuję Tomkowi Kucharowi - jechał dobrze i spokojnie, niestety zawiodła technika.

Wypadek, który miał miejsce na OS-ie 18 obrazuje stan zabezpieczenia tras chyba na wszystkich polskich rajdach. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo kibiców i zawodników, najnormalniej nie nadążają za rozwojem tej dyscypliny. Samochody są coraz szybsze, a zabezpieczenie wygląda cały czas jak w latach 50-tych. Sam widziałem dziś nie raz jak służby odpowiedzialne za ludzi przy trasie, w ogóle nie reagowały, a kibice stali w takich miejscach, że mnie włosy się jeżyły. Jakby się prosili o nieszczęście. To się musi zmienić!



Od redakcji: Na naszym serwisie jest opisany dokładnie cały wypadek łącznie z dokumentacją zdjęciową. Warto to przeczytać, ponieważ naprawdę nikt na rajdzie nie zawinił - to, co się stało, to był czysty, nieprzewidywalny przypadek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje