Reklama

HL2 tylko dla internautów

Od jakiegoś czasu krążyła pogłoska, według której uruchomienie trybu Single Player w "Half-life 2" wymagać będzie dostępu do internetu w celu rejestracji oryginalnego egzemplarza gry. Okazuje się, że plotka znalazła potwierdzenie w rzeczywistości.

W jednym z wywiadów udzielonym przez reprezentanta firmy Valve - Douga Lombardiego - można wyczytać, że bez posiadania łącza internetowego nie ma co marzyć o uruchomieniu "Half-Life 2".

W zasadzie dostęp do internetu będzie potrzebny tylko na początku i to przez niezbyt długi czas. Wszystko rozbija się o założenie konta w serwisie Steam i zarejestrowanie w nim swojego egzemplarza gry. Po zakończeniu procedury rejestracyjnej można będzie spokojnie rozłączyć się i rozpocząć rozgrywkę.

Oczywiście dla posiadaczy stałego dostępu do internetu proces rejestracji nie będzie stanowił najmniejszego problemu. Osoby nie mające dostępu do sieci internetowej będą musiały wybrać się ze swoim komputerem na mały spacer do kafejki internetowej lub znajomego, który użyczy na chwilę swojego łącza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy