Reklama

Halo 3 na horyzoncie

Po nadzwyczajnie dobrych wynikach sprzedaży "Halo 2" nikogo chyba nie dziwią plany stworzenia trzeciej części konsolowej serii... Wystarczy wspomnieć, że "dwójka" sprzedała się w ilości ponad 6,5 mln kopii, co jest wynikiem doprawdy imponującym! Co wiadomo o nadchodzącej części trzeciej?

Po pierwsze wydaje się, że ludzie z Microsoftu wynajęli wróżkę i przewidzieli wielki sukces gry "Halo 2". Wiadomo bowiem, że jeszcze podczas prac nad "dwójką", równolegle rozpoczęto tworzenie trzeciej odsłony gry.

Wiadomo także, że będzie to jedna z pierwszych gier na konsole nowej generacji. Premiera "Halo 3" ma być zbliżona w czasie do premiery nowej konsoli Microsoftu i bardzo prawdopodobnie będzie to jeden z tytułów towarzyszących wydaniu platformy Xbox 2.

Jeżeli grafika w części drugiej mogła oszołomić, to aż trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać trzecia odsłona serii, która jest tworzona z myślą o potencjale, jaki drzemie w nadchodzącej konsoli Xbox 2! Łącząc to wszystko w jedną całość, można się spodziewać, iż gra "Halo 3" okaże się jeszcze większym hitem od swoich poprzedniczek.

Więcej informacji o "Halo 3" już wkrótce...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy