Reklama

Half-Life 2 pod koniec lata?

Zgadywanie dnia premiery "Half-Life 2" stało się ostatnio dosyć modne i wielu próbuje odczytywać wszelkie możliwe znaki, a później wysnuwać z nich wnioski na temat możliwego dnia premiery.

Jednak to, co się działo do tej pory, było działaniem po omacku. Gracze przywykli, że w oczekiwaniu na tę grę należy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać. Tymczasem na końcu tunelu pojawiło się światełko nadziei.

Na forum znajdującym się na stronie halflife2.net pokazał się post odsyłający do wywiadu, jakiego udzielił popularny ostatnio człowiek - Gabe Newell - na temat "Half-Life 2" niemieckiemu magazynowi PC Games.

We wspomnianym wywiadzie Newell sugeruje, iż Valve szykuje się do premiery swojego super hitu i ma to nastąpić późnym latem. Co ciekawe, znalazły się tu także przeprosiny za wielokrotne przekładanie i niekończące się opóźnienia. Newell tłumaczy się gęsto i twierdzi, że za tak duże opóźnienie nie ponosi winy żaden czynnik zewnętrzny - nawet kradzież kodu, lecz po prostu beznadziejne planowanie w samej firmie.

W oczekiwaniu na premierę proponujemy Wam obszerną galerię zdjęć pochodzących z "Half-Life 2".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje