Reklama

Half-Life 2 już w Rosji!

Jak donosi serwis The Inquirer, w rosyjskim mieście Nowosybirsk w sprzedaży pojawiła się nielegalna kopia gry "Half-Life 2". Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak sprzedaż nielegalnego oprogramowania w Rosji jest na porządku dziennym, gdyby nie fakt, iż "Half-Life 2" nie został jeszcze oficjalnie wydany. Co więcej, nie wiadomo, czy gra pojawi się zgodnie z zakładanym terminem, czyli w okolicach kwietnia tego roku!

Jak donosi serwis The Inquirer, w rosyjskim mieście Nowosybirsk w sprzedaży pojawiła się nielegalna kopia gry "Half-Life 2".

Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak sprzedaż nielegalnego oprogramowania w Rosji jest na porządku dziennym, gdyby nie fakt, iż "Half-Life 2" nie został jeszcze oficjalnie wydany. Co więcej, nie wiadomo nawet, czy gra pojawi się zgodnie z zakładanym terminem, czyli w okolicach kwietnia tego roku!Rosyjski "Hali-Life 2" umieszczony został na 2 płytach CD i wszystko wskazuje na to, że gra oparta jest na kodzie wykradzionym w zeszłym roku z komputerów producenta gry, firmy Valve Software. Piraci zza wschodniej granicy zdążyli przez ten czas w pełni zaznajomić się z kodem HL2 - nielegalna wersja jest uporządkowana i nadaje się do grania.

Co więcej, osoby mające kontakt z kodem źródłowym "Half-Life 2" przetłumaczyły całość na język rosyjski! Jednak podczas gry pojawia się kilka nielogicznych wątków w poziomach, których Valve nie zdołało dokończyć przed wirtualną kradzieżą ich dzieła.

ReklamaCiekawe, co na wieść o wcześniejszym wydaniu gry powiedzą jej prawdziwi twórcy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje