Reklama

Half-Life 2 dostępny na Xboxa!

Electronic Arts Polska poinformowało, że w dniu dzisiejszym odbyła się premiera "Half-Life 2" w wersji na konsolę Xbox. Ta gra na nowo definiuje kryteria konsolowej zabawy, za sprawą zaskakującego realizmu i żywych reakcji środowiska, w którym rozgrywa się akcja.

Napędzana technologią Source, "Half-Life 2" na Xboxa oferuje najbardziej wyszukane postacie, zaawansowaną sztuczną inteligencję, powalającą na kolana grafikę i rozgrywkę uwzględniającą realistyczny model fizyki świata gry.

"Half-Life 2" w wersji na Xbox to ta sama, wielokrotnie nagradzana gra dla jednego gracza, dostosowana i zoptymalizowana specjalnie z myślą o konsoli Xbox. Cechuje się równie zaawansowanym systemem sztucznej inteligencji, oszałamiającą grafiką i rozgrywką opartą o model fizyki znany z wersji na komputery osobiste.

"Half-Life 2" na Xboxa to zupełnie nowy wymiar trzymającej w napięciu, wymagającej i emocjonującej wersji na komputery osobiste. Gra oferuje przerażający poziom realizmu i wrażliwości otoczenia na interakcję. Otwiera drzwi do świata, w którym obecność gracza ma wpływ na otoczenie, poczynając od środowiska opartego na modelu fizyki, po zachowania - a nawet emocje - zarówno przyjaciół jak i wrogów.

Gracz ponownie wciela się w rolę naukowca Gordona Freemana, by ruszyć do akcji na Ziemi opanowanej przez obcych. Okazuje się, że bogactwa naturalne zostały niemalże kompletnie zużyte, ludzie są uciskani, a ich liczba systematycznie maleje. Freeman zostaje zmuszony do podjęcia wyzwania nie do pozazdroszczenia. Jego zadaniem jest uratowanie świata przed zagrożeniem, które sam wywołał w Black Mesa. Wielu ludzi - ludzi, na których mu zależy - liczy właśnie na niego.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Xbox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje