Reklama

Gwiazdorska obsada polskiej wersji Westernera

Już za tydzień, 30 listopada, do kiosków na terenie całej Polski trafi nowy numer magazynu CyberGRA. Na dołączonym do wydawnictwa krążku znajdzie się polska wersja językowa przezabawnej kowbojskiej przygodówki "Westerner". Gracze usłyszą w niej Jacka Borusińskiego i Dariusza Basińskiego plus kopytka ich koni.

Program opowiada historię nieco zakręconego kowboja, który staje się świadkiem napadu na niewielką, leżąca z dala od ludzkich sadyb farmę. Bohater postanawia pomóc jej mieszkańcom i z lekko drwiącym uśmiechem na ustach wypowiada wojnę miejscowemu aferzyście, wyjątkowo nieprzyjemnemu zbójowi o nazwisku Starek.

Wydawca "Westernera" podjął decyzje o ponownym przetłumaczeniu programu. Wszystkie teksty pojawiające się w programie zostały raz jeszcze przełożone na język polski, od nowa nagrano również dialogi. Udział Jacka Borusińskiego i Dariusza Basińskiego (którzy zasłynęli za sprawą grupy "Mumio") sprawił, że polska wersja gry zyskała parodystyczny, prześmiewczy charakter, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zakręconego humoru.

Program pojawi się w kioskach 30 listopada i będzie kosztował 19,90 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy