Reklama

GTA: Opowieści z Liberty City

Jeszcze nie opadły emocje po wydaniu "Grand Theft Auto: San Andreas" na konsolę PlayStation 2, jeszcze nie wszyscy maniacy konsolowi zdołali ukończyć tę pozycję, jeszcze posiadacze komputerów PC czekają na swoją wersję gry, a w internecie już krążą nieoficjalne pogłoski o tym, że przenośna odsłona serii "GTA" na konsolkę PSP będzie nosiła tytuł "Grand Theft Auto Liberty City Stories".

Jeden z czytelników bloga Joystiq poświęconego grom wideo najwidoczniej zdołał dotrzeć na salę wystawową E3 przed otwarciem samych targów dla publiczności (wystawa dla zwiedzających rozpoczyna się we środę) i doniósł na łamach owego bloga, że w dziale, w którym znajduje się stanowisko firmy Rockstar, powyżej logo konsoli PSP widnieje duży napis "GTA Liberty City Stories".

Rockstar, jako wydawca serii "GTA", niedawno zarejestrował domenę libertycitystories.com, co dodatkowo nadaje temu doniesieniu wiarygodności.

Dziennikarze, którzy rozmawiali z przedstawicielem firmy Rockstar, donoszą, że był on raczej przekonany, iż obecność firmy na E3 będzie wyłącznie miała miejsce za zamkniętymi drzwiami, co kłóci się z historią z nieoficjalnym tytułem. Jednak anonimowe źródło wewnątrz Rockstar potwierdziło, że "GTA" w wersji na PSP jest już niemalże gotowe, więc wkrótce możemy się spodziewać informacji prasowej na ten temat.

Przenośna wersja "GTA" na konsolkę PSP jest spodziewana w Stanach Zjednoczonych jeszcze tego lata. Europejska data premiery "Opowieści z Miasta Wolności" nie została jeszcze potwierdzona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy