Reklama

GT4 już w USA

Fani elektronicznych wyścigów samochodowych w Ameryce Północnej odetchnęli z ulgą. Po wielokrotnym przekładaniu premiery gra "Gran Turismo 4" w końcu trafiła do północnoamerykańskich sklepów.

Seria "Gran Turismo", przez wielu uważana za najbardziej realistyczny symulator jazdy samochodem, od czasu ukazania się pierwszego tytułu w 1998 roku sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad 38 mln egzemplarzy!

GT4 pozwala ścigać się po tak sławnych torach, jak Laguna Seca, albo w tak niecodziennych dla wyścigów miejscach, jak Times Square. Gra kontynuuje ciągły proces nabywania praw licencyjnych do pojazdów, tak że w czwartej odsłonie "GT" mamy dostępne ponad 700 samochodów wyprodukowanych przez ponad 80 producentów! W "GT4" pojawiła się opcja B-Spec pozwalająca wcielić się w rolę menedżera teamu wyścigowego i wydawać swoim kierowcom polecenia, obserwując ich poczynania za pomocą widoku z kamery. Dzięki trybowi "Photo Mode" gracze mogą robić zdjęcia swoim samochodom w egzotycznych i spektakularnych miejscach, mając do dyspozycji fachowy emulator profesjonalnego aparatu fotograficznego.

Europejska edycja "Gran Turismo 4" ukaże się 9 marca br.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy