Reklama

Gry Tygryska

Pentium 133, CD-ROM, Windows 95/98

"Gry Tygryska" to kolejny produkt przeznaczony dla najmłodszych. W zestawie znajdziemy 10 popularnych gier, takich jak Pac-Man ( nazywany tutaj Digger ), Frog ( Żaby ), Chińczyk, Reversi, Okręty i itp.

Gry zaaedaptowane są do możliwości dzisiejszych komputerów, czyli mamy do czynienia z bardzo kolorowymi produkcjami, pracującymi w rozdzielczości 640*480, z nieźle wykonanymi animacjami i dużą ilością dziecięcego humoru. Tak więc oprawa gry jest na przeciętnym, ale przyzwoitym poziomie.

Sterowanie ograniczone jest do niezbędnego minimum. Mysz służy do wyboru odpowiednich opcji, a potem zostaje nam albo dalej mysz, albo klawisze kursora.

Reklama

W pudełku znajdziemy dołączoną do instrukcji kolorowankę, która jest tematycznie połączona z oprawą graficzną zestawu gier.

"Gry Tygryska" to prosty, tani produkt, skierowany głównie do najmłodszych, bez wodotrysków i oszałamiających efektów dźwiękowych i graficznych - z racji rzeszy odbiorców, do której jest skierowany, potrafiący, moim zdaniem, ciekawie zająć czas przy komputerze.

Tomasz Jarnot.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje