Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gorące lato Xboxa 360

Jak podało japońskie czasopismo Famitsu, Microsoft Japan w lipcu ujawni swoich kolejnych niezależnych partnerów oraz gry na platformę Xbox 360 skierowane specjalnie na japoński rynek. Przedstawiciel giganta z Redmond powiedział magazynowi Famitsu, że na konferencji będzie kilka dużych niespodzianek.

Lipiec jest także miesiącem, w którym odbywa się coroczny zjazd PlayStation. Sony nie ogłosiło jeszcze oficjalnie tegorocznego zjazdu, jednak odbędzie się on najprawdopodobniej planowo w związku z uruchomieniem sprzedaży PlayStation 3 na wiosnę 2006 roku. Sony najprawdopodobniej nie ujawni żadnych ważkich szczegółów dotyczących PS3, takich jak data premiery czy cena urządzenia, jednak całkiem możliwe, że firma ogłosi nowe gry na swoją konsolę następnej generacji.

Jeżeli Sony nie zrobi konferencji PlayStation w lipcu, gracze będą musieli poczekać jeszcze dwa miesiące na następne świeże wiadomości na temat PS3. Na strategicznej konferencji szef Sony Computer Entertainment, Ken Kutaragi, powiedział, że PS3 powinno zostać zaprezentowane w grywalnej formie na tegorocznym Tokyo Game Show. Targi w Tokio będą miały miejsce 16-18 września.

Nintendo, które jest uważane za czarnego konia w wyścigu urządzeń następnej generacji, nie ogłosiło jeszcze żadnych wydarzeń na lato, chociaż firma ta ma tendencje do podawania najważniejszych informacji podczas tego właśnie sezonu. W sierpniu 2003 roku Nintendo ogłosiło, że produkuje "unikatowe urządzenie," który okazało się być konsolą Revolution. Także w sierpniu, tyle że 2004 roku firma ujawniła oficjalną nazwę oraz design swojej przenośnej konsoli Nintendo Dual Screen.

Dowiedz się więcej na temat: Xbox | firma | Sony | Microsoft | czasopismo | lato | xbox 360 | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje