Reklama

Ghost Recon 2 nie na PC

Firma Ubisoft poinformowała, że produkcja gry "Tom Clancy's Ghost Recon 2" w wersji na komputery PC została zawieszona. Podając tą wiadomość na oficjalnej stronie internetowej serii "Ghost Recon", Ubisoft tłumaczył swoją decyzję tym, iż konwersja gry na PC okazała się "niełatwym zadaniem".

"Nie chcieliśmy zawieść lojalnych fanów "Ghost Recon"" - tłumaczy się francuskie wydawnictwo. "Nie chcieliśmy po prostu ryzykować, że końcowy produkt nie spełni ich wysokich oczekiwań". Okazuje się, że firma nie ma zwyczajnie wystarczających mocy przerobowych, jako że część załogi została przeniesiona do projektu gry "Ghost Recon 3", której premiera jest planowana na zimę 2005 roku.

"Biorąc pod uwagę to, że daty wydania obydwu tych gier były bardzo bliskie siebie oraz fakt, że czuliśmy, iż trzecia cześć będzie dużo lepsza i bardziej zaawansowana, doszliśmy do wniosku, że w interesie graczy leży skasowanie projektu "Ghost Recon 2" na PC".

"Ghost Recon 3" będzie dostępny na PC w czwartym kwartale 2005 roku. Ubisoft zapewnia, że na trzecią odsłonę zmagań oddziału Ghost będzie warto poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy