Reklama

Fire Chief - zostań wirtualnym strażakiem

W dniu wczorajszym firma Monte Cristo poinformowała o pracach nad grą pt. "Fire Chief" w wersji na komputery stacjonarne. Premiera tej pozycji planowana jest na czerwiec br., ale już teraz możemy zobaczyć jak produkt ten będzie wylądał od strony graficznej - zespół Monte Cristo udostępnił 7 obrazków z tego "gorącego" tytułu!

W dniu wczorajszym firma Monte Cristo poinformowała o pracach nad grą pt. "Fire Chief" w wersji na komputery stacjonarne. Premiera tej pozycji planowana jest na czerwiec br., ale już teraz możemy zobaczyć jak produkt ten będzie wylądał od strony graficznej - zespół Monte Cristo udostępnił 7 obrazków z tego "gorącego" tytułu!"Fire Chief" będzie taktyczną grą akcji, w której rozgrywka zostanie podzielona na różnorodne misje. Gracze przejmą kontrolę nad grupą strażaków, którzy z narażeniem życia gasić będą pożary. Ratowanie życia czy minimalizowanie szkód wyrządzonych przez wszechobecny ogień - oto główne zadania naszych bohaterów. Do dyspozycji grających autorzy przeznaczyli także kilka wozów strażackich. Wszystko to znajdzie się w 10 misjach, na które składa się łącznie 34 poziomy. Akcje przeprowadzane będą w różnych sceneriach - od pożarów lasów począwszy, przez płonące budynki mieszkalne, na eksplozjach stacji benzynowych kończąc.

ReklamaGrupę ratunkową będzie tworzył zespół składający się z 6 różnych specjalistów - znajdziemy w nim typowego strażaka, którego głównym celem jest walka z ogniem, medyka, oficera technicznego, człowieka od 'brudnej roboty' wysyłanego zawsze tam, gdzie inni nie mają prawa i ochoty wejść, oraz dwóch innych, nie mniej ważnych członków ekipy.Zespół programistów, który tworzy grę "Fire Chief", współpracuje ze specjalistą od tego typu zagrożeń, więc jeśli chodzi o realizm rozgrywki powinniśmy być zadowoleni. Gra ukaże się w czerwcu 2003, a my tymczasem zapraszamy do obejrzenia obrazków z niej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje