Reklama

Far Cry tylko na Xboxa

Wydawnictwo Ubisoft potwierdziło, że konsolowa wersja strzelanki "Far Cry", która była dostępna dotychczas tylko na komputery PC, jest aktualnie planowana wyłącznie na platformę Microsoft Xbox.

Jednak nie można z całą pewnością powiedzieć, że pierwotnie wspominana wersja "Far Cry Instincts" na konsolę PS2 nie ukaże się. Przedstawiciel Ubisoftu powiedział, że inne formaty są brane pod uwagę, dodając, iż istnieje "bardzo duże prawdopodobieństwo", że gra ukaże się także na konsolę Sony.

W "Far Cry Instincts" gracz wcieli się w postać Jacka Carvera, walczącego o przeżycie na tropikalnej wyspie z najemnikami i dziką naturą. Możecie spodziewać się dużo akcji wymagającej umiejętności cichego podkradania się i podkładania pułapek, jak również strzelania z karabinu. Do dyspozycji grających przeznaczony zostanie całkiem pokaźny arsenał realistycznych broni oraz innego sprzętu, takiego jak pojazdy ATV, kanonierki oraz paralotnie.

W miarę postępów gracz będzie podnosił swoje umiejętności oraz wyostrzał zmysły, dzięki czemu będzie poruszał się szybciej, dostrzegał wrogów z dalszej odległości, a nawet śledził ich po śladach, które pozostawią w dżungli.

Dodatkowo Ubisoft zapowiedział rozbudowany tryb gry wieloosobowej wraz z możliwością tworzenia własnych map i ładowania ich do sieci Xbox Live. "Far Cry Instincts" ukaże się 22 września 2005.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy