Reklama

Euro Club Manager 2005 w ofercie IQ Publishing

Firma IQ Publishing poinformowała, że w jej planie wydawniczym pojawiła się pozycja zatytułowana "Euro Club Manager 2005/2006".

Jest to już piąta odsłona bardzo dobrze przyjętego przez graczy menedżera piłkarskiego tworzonego przez WaywardXS Entertainment, wyróżniającego się spośród podobnych tytułów skierowaniem rozgrywki zarówno do graczy zaawansowanych, jak i początkujących.

"Euro Club Manager 2005/2006" to przede wszystkim aktualna baza danych nazwisk z sezonów 05/06. Gracz może wziąć udział w mistrzostwach Anglii, Włoch, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Holandii, Grecji oraz oczywiście Polski. Łącznie w grze dostępnych jest 15 lig oraz główne puchary krajowe i międzynarodowe. Zadaniem gracza, jako młodego menedżera, jest zajmowanie się wszelkimi aspektami związanymi z prowadzeniem klubu piłkarskiego. Na liście obowiązków znajduje się miedzy innymi układanie treningów, ustalanie taktyk, wyszukiwanie talentów i dokonywanie transferów, przebudowa i zabezpieczanie stadionów oraz zatrudnianie specjalistów do poszczególnych zadań. Jak w życiu każdego menedżera, gracz jest również zmuszony do poszukiwania sponsorów, organizowania wyjazdów szkoleniowych, zarządzania finansami drużyny, a także prowadzeniem korespondencji. Wszystko to pod czujnym okiem zarządu klubu, który na bieżącą ocenia postępy.

Atutami "Euro Club Manager 2005/2006" są nie tylko aktualne składy drużyn, w tym polskich, ale także duży wachlarz opcji i ustawień, po których poruszanie się nie jest skomplikowane, a to wszystko dzięki przejrzystemu i przyjaznemu dla gracza interfejsowi. Prosta obsługa gry, ale zarazem mnogość informacji i statystyk sprawia, że tytuł ten docenią zarówno początkujący menadżerowie, jak i bardziej doświadczeni gracze - każdy, bez przeszkód, będzie mógł rozpocząć swoją karierę w sportowym biznesie. Wysoka sztuczna inteligencja konkurencyjnych menedżerów wpływa na realizm rozgrywki oraz sprawia, że gracz musi ciągle trzymać rękę na pulsie. Wszystkie mecze rozgrywane są w czasie rzeczywistym, możliwe jest więc reagowanie na wydarzenia dziejące się na boisku w dowolnym momencie gry. Zabawę umila przyjemna dla oka oprawa graficzna oraz nastrojowa muzyka.

Dokładną datę premiery "Euro Club Manager 2005" poznamy już wkrótce. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Na uwagę zasługiwać będzie atrakcyjna cena produktu, o której również poinformujemy niebawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy