Reklama

Dynasty Warriors na PC

Bardzo rzadko zdarza się, aby na PC były przenoszone naprawdę dobre gry konsolowe. Jeśli już się to dzieje, to możemy zagrać najwyżej w pozycje wydane kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem Koei szykuje nie lada gratkę dla posiadaczy "blaszaków". Czwarta część "Dynasty Warriors" pojawi się wkrótce w wersji PC!

Czym jest "DW 4"? Bardzo skrótowo można powiedzieć, iż jest to lekkie action RPG połączone z tradycyjną bijatyką. Wybiera się jedną z dostępnych postaci (w wersji PC ma się pojawić ich około trzydziestu) i pokonuje wszystkich wrogów, znajdujących się na dosyć małej mapie, chroniąc jednocześnie swoją fortecę. Aby nie było nudno, w czasie zabawy nieustannie dozbraja się swego wojownika i zdobywa nowe umiejętności... Całość jest utrzymana w bardzo ładnej grafice 3D.

Czy wersja na PC dorówna swemu pierwowzorowi? Przekonamy się już niedługo. Niestety, jak na razie premiera jest planowana tylko na rynku japońskim, ale znając dystrybutorów można być pewnym, iż gra szybko pojawi się także w Europie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje