Reklama

Dungeon Siege II - dziś premiera

Zgodnie z zapowiedziami, od dziś w sklepach w całej Polsce dostępna jest rewelacyjna gra "Dungeon Siege II". Kontynuacja jednej z najlepszych gier action-RPG wszech czasów została wydana w polskiej kinowej wersji językowej, mieści się na 4 płytach CD, a jej sugerowana cena wynosi 129,90 zł.

"Dungeon Siege" to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Przez wielu uznawana jest za najlepszą tego typu produkcję od czasów "Diablo II".

W nowej części gracze muszą zwrócić uwagę na rozważny dobór towarzyszy. Dzięki zupełnie nowemu systemowi rozwoju postaci i ogromnej ilości nowych umiejętności, prawdziwym wyzwaniem staje się dostosowywanie drużyny do aktualnych potrzeb. Interaktywność otoczenia przestała być pustym słowem w "Dungeon Siege II". Podczas walki gracze będą mogli wykorzystywać wiele elementów otaczającego ich krajobrazu - muszą tylko dobrze ocenić ich strategiczną przydatność!

"Dungeon Siege 2" jest jednocześnie pierwszą grą objętą programem gram.pl. Oznacza to, że w pudełku znajdą się Wirtualne Pieniądze, które będzie można wydać na gry w sklepie gram.pl. W związku z tym, że jest to pierwsza gra objęta wspomnianym programem, w pudełku będzie można znaleźć aż 45 zł!

Przynależność "Dungeon Siege II" do programu to również dożywotnia gwarancja na nośnik - bez względu na to co się z nim stanie, firma CD Projekt wymieni nośnik z grą na nowy. Premiera gram.pl już 6 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy