Reklama

Drugie spojrzenie Codemasters

Firma Codemasters zabezpieczyła sobie prawa do wydania gry wychodzącej spod wprawnych rąk utytułowanej firmy Free Radical Design. Umowa dotyczy pozycji "Second Sight", która ukaże się na konsolach PlayStation 2, Xbox i Nintendo GameCube.

Najnowsza produkcja Free Radical Design ma być przełomem w świecie gier wymagających skradania się, działania w kamuflażu i ciszy. Generalnie zaklasyfikowano ją jaką grę akcji, a wydarzenia toczące się na ekranie to mieszanina nastrojowego, psychodelicznego thrillera i elementów typowych dla shooterów.

Gracz otrzymuje możliwość kierowania postacią obdarzoną niezwykłymi zdolnościami paranormalnymi. Do ukończenia kolejnych poziomów niezbędne będzie wykorzystanie umiejętności podkradania się, celnego i szybkiego strzelania oraz kombinacji wszystkich z wymienionych czynności.

Bohaterem gry jest John Vattic. Mężczyzna budzi się ze śpiączki w amerykańskim szpitalu psychiatrycznym. Nie potrafi sobie przypomnieć, jak się nazywa ani co sprawiło, że tu trafił, ale wie, że jego jedyną szansą jest szybkie wydostanie się ze strzeżonego oddziału i rozwikłanie jakiejś dziwacznej zagadki, której resztki tlą się w jego pamięci.

Szczegóły na temat tej świetnie zapowiadającej się gry zostaną odkryte w czasie tragów E3 (12-14 maja w Los Angeles). Niecierpliwych zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy