Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Driver 4 także w wersji przenośnej

Firma Atari podała do oficjalnej wiadomości, że gra "Driver: Parallel Lines" - prócz wersji przeznaczonych na konsole PlayStation 2 i Xbox - pojawi się także na przenośną platformę Sony PlayStation Portable.

Akcja gry przeniesie nas do Nowego Jorku z lat 70. Nowym bohaterem serii będzie osiemnastoletni gangster, zwany "The Kid". W trakcie misji przyjdzie nam jeździć w takich dzielnicach, jak Brooklyn, Manhattan oraz Bronx. Miasto w całości ma wyglądać zgodnie z realiami tamtych czasów. Poza zwykłym zarabianiem pieniędzy za kółkiem nie raz będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w mini-grach do odkrycia.

Przypomnijmy, że trzecia część legendarnej serii "Driver" została źle przyjęta przez graczy, jak i prasę. "DRIV3R" trafił do sprzedaży mocno niedopracowany, co - jak zapewniają przedstawiciele wydawnictwa Atari - nie powtórzy się w przypadku czwartej odsłony serii.

Nad mobilną wersją gry pracuje zespół Sumo Digital, znany m.in. za sprawą takich produkcji, jak "OutRun 2" na konsolę Xbox, a także "TOCA Race Driver 2" i "Virtua Tennis" w wersjach PSP.

Stacjonarne wersje (PS2, Xbox) "Driver: Parallel Lines" mają ukazać się w marcu. Wkrótce Atari zamierza poinformować o dacie premiery wersji przeznaczonej na konsolkę PSP.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | firma | Xbox | Atari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje