Reklama

Doom 3 na horyzoncie

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o zamieszaniu powstałym wokół terminu premiery "Doom 3". Wtedy to europejscy i amerykańscy sprzedawcy nie byli zgodni co do miesiąca, w którym gra się ukaże.

Ci pierwsi twierdzili, że "Doom 3" na rynku pojawi się w październiku i listopadzie tego roku (odpowiednio wersje PC i Xbox), drudzy natomiast przebąkiwali o lecie, jako o dacie premiery obu odsłon "Dooma 3".

Na witrynie internetowego sklepu Gamestop, jednego z trzech prowadzących oficjalną przedsprzedaż tego tytułu, pojawił się baner zachęcający do zakupu gry i co ważniejsze, informujący, iż "Doom 3" zostanie wydany 3 sierpnia 2004 r.

Jeśli umieszczenie takiego banera nie jest jedynie sprytnym chwytem promocyjnym, to wszystko wskazuje na to, że już na początku sierpnia na półkach sklepowych możemy się spodziewać tej jakże oczekiwanej gry!

Przypomnijmy, że twórcy "Half-Life 2" również zapowiedzieli, iż ich produkt najprawdopodobniej ukaże się w sierpniu br. Obie pozycje, dzięki prezentowanym pokazom i zapowiedziom, pretendują do miana najlepszej gry 2004 roku. Kto okaże się zwycięzcą?

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sprzedawcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje