Reklama

Dead or Alive Ultimate - kolejne opóźnienie

Wszyscy ci, którzy nie wierzyli w dotrzymanie terminu premiery "Dead or Alive Ultimate", mieli niestety rację. Wydawca przekazał właśnie informację mówiącą o kolejnym opóźnieniu w wydaniu tej pozycji. Tym razem na szczęście jest to jedynie kilka dni, bo gra ukaże się nie 7, a 28 października 2004 roku.

Gra jest remakiem "Dead or Alive 2" i stworzona jest w oparciu o ten sam engine co trzecia część serii. Tym razem pojawi się kilka nowych opcji, wśród których na pierwszy plan wysuwa się oczywiście możliwość rozgrywek za pośrednictwem sieci internetowej.

Premiera gry ma długa historię, tak więc gracze zdążyli się przyzwyczaić do niekończących się opóźnień. Pierwotnie "Dead or Alive Ultimate" miała pokazać się sklepach ponad rok temu. Ostatnie opóźnienie udowadnia, że Tecmo stara się dobrze przygotować grę do premiery w gorącym okresie przedświątecznych zakupów.

Niestety, europejska premiera odbędzie się dopiero wiosną 2005 roku. Chociaż ten termin może być już nieaktualny, gdyż podawany był jeszcze przed komunikatem na temat opóźnienia w Japonii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy