Reklama

Czarny poniedziałek

SCEE oficjalnie potwierdziło, że niezwykle wyczekiwana gra "The Getaway Black Monday" pojawi się na półkach sklepowych już w listopadzie.

Produkcja spod skrzydeł grupy deweloperskiej Team Soho będzie wydana wyłącznie dla systemu sprzętowego PlayStation 2 i w materii innowacji zaproponuje eksplorację zatłoczonego Londynu m.in. na motocyklach!

W dzisiejszej odsłonie rzutu okiem mamy Wam do zaproponowania, pokaźną i rzetelną zapowiedź sequela "The Getaway", który na kilka miesięcy przed premierą jest praktycznie skazany na sukces. W dobie zbliżającego się "DRIV3R'a" oraz "Grand Theft Auto: San Andreas" to zaprawdę ciekawa i ambitna alternatywa.

Szczegóły dotyczące zaimplementowanych innowacji, poprawek, ulepszeń oraz wykorzystania takich patentów, jak "rag doll", "motion-capture" czy "talking heads", znajdziecie tutaj.

Wierzymy, że po zapoznaniu się z detalami "The Getaway Black Monday", podobnie jak my, nie będziecie mogli doczekać się dnia premiery. Oby Team Soho nie napotkał na problemy natury programistycznej. Liczymy, że gra zostanie wydana w terminie zgodnym z oficjalną listą wydawniczą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje