Reklama

Co szykuje 3D Realms?

Zespół 3D Realms, znana firma deweloperska z Dallas w Stanach Zjednoczonych, pracuje nad zupełnie nową produkcją. Dowiadujemy się tego z postu, jaki zamieścił szef 3D Realms - Scott Miller - na firmowym forum dyskusyjnym.

3D Realms straciło strasznie na popularności, a przy okazji stało się obiektem żartów i anegdot. Wszystko za sprawą gry "Duke Nukem Forever", która jest w produkcji od siedmiu lat, ale wciąż nie wiadomo, czy i kiedy zostanie opublikowana.

Jak twierdzi Miller, jego firma jest nie tylko "znana" za sprawą "DNF", lecz przyczyniła się także do powstania świetnej gry "Max Payne". Co więcej, w międzyczasie 3D Realms rozpoczęło prace nad nie mającą jeszcze tytułu, całkowicie nową produkcją.

Ostatnią część wypowiedzi Scotta Millera można interpretować na wiele sposobów. Możliwe, że prace nad "Duke Nukem Forever" są w tak zaawansowanej fazie, iż firma może sobie pozwolić na przeniesienie części mocy przerobowych na nowy projekt. Oznaczałoby to, że do premiery wielokrotnie przekładanego "Duke'a" już bardzo blisko.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się tego wprost i jedyne co możemy w tym wypadku uczynić, to uzbroić się w cierpliwość i czekać spokojnie na rozwój sytuacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy