Firma CD Projekt nawiązała współpracę z potentatem na rynku oprogramowania - firmą Microsoft. W wyniku tej współpracy w Polsce ukażą się trzy rewelacyjne i bardzo oczekiwane gry: "Dungeon Siege 2", "Age of Empire 3" oraz "Zoo Tycoon 2". Wszystkie tytuły zostaną wydane w polskiej wersji językowej oraz przystępnej cenie.
- Podjęcie współpracy z Microsoft to bardzo ważny etap w rozwoju naszej firmy. Microsoft Game Studios znane jest z produktów najwyższej jakości, a gry takie jak "Dungeon Siege" i "Age of Empires" mają na świecie miliony fanów. Cieszymy się, że kolejne odsłony tych przebojów będziemy mogli zaproponować polskim graczom w rodzimej wersji językowej i w przystępnej cenie - tak skomentował nawiązanie współpracy z gigantem z Redmond Marcin Iwiński, Dyrektor Generalny firmy CD Projekt.
Więcej szczegółów o wydaniu w Polsce gier "Zoo Tycoon 2", "Dungeon Siege 2" oraz "Age of Empires 3" CD Projekt poda już wkrótce.
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Dziś w Interii
Raporty specjalne
Rekomendacje
-
Kosmetyki
Świat kosmetyków z zasięgu dłoni! Znajdziesz tu perfumy, kremy, dermokosmetyki, nowości, ponadto...
-
Życzenia bożonarodzeniowe
Złóż wyjątkowe życzenia