Reklama

CD Projekt - wyłączny partner Segi

CD Projekt, który ma już na swoim koncie wydanie w Polsce kilku tytułów firmy SEGA, jeszcze bardziej zacieśnił współpracę z japońskim gigantem. Firma SEGA od lat należy do ścisłej czołówki wydawców gier na wszystkie platformy sprzętowe i znana jest z produktów najwyższej jakości.

Wśród gier zaplanowanych przez SEGA na najbliższe kilka miesięcy na czoło wysuwają się dwa murowane hity:

 • "Worms Forts Under Siege" - to kolejna, po "Worms 3D", odsłona przebojowej serii o zmaganiach najsympatyczniejszych robali świata. Autorzy gry zapowiedzieli wprowadzenie elementów, które zrewolucjonizują dotychczasowe formy wzajemnej eksterminacji. Robale będą miały teraz do dyspozycji forty, katapulty, balisty, tarany i inny niespotykany dotychczas asortyment. Zmieni się także sceneria walk, które będą toczyć się w takich miejscach, jak feudalna Japonia, starożytny Egipt, czy też słynna Troja.

 • "Football Manager 2005" - to w istocie kolejna odsłona słynnego cyklu "Championship Manager", który od lat bije rekordy popularności wśród miłośników piłki nożnej. Gra ukaże się dzięki współpracy, jaką SEGA nawiązała ze Sports Interactive - firmą, która od kilkunastu lat dzięki serii "Championship Manager" jest bezsprzecznym liderem wśród twórców menedżerów piłkarskich.

  Reklama

 • Dowiedz się więcej na temat: firma | firmy | partner

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy

  Rekomendacje