Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Capcom i przyszłość ...

Ostatnie decyzje firmy Capcom - o tworzeniu gier na wszystkie platformy następnej generacji oraz głębszym wejściu w temat RPG - dały początek interesującym pogłoskom, dotyczącym kontynuacji Resident Evil. Wieści głoszą, że będzie to tytuł multiplatformowy, z możliwościami gry on-line pomiędzy platformami.

Reklama

Co do "Resident Evil 4" nie wiadomo na razie nic nowego oprócz tego, że planowany jest na rok 2001, ale może ukazać się z opóźnieniem - dopiero w roku 2002, aby nie popsuć premiery grze "Onimusha".

Różne pogłoski rozeszły się po necie - prawda jest taka, że screeny, które widzicie poniżej, to część "International Fantastic Tokio Film Festival", który miał miejsce kilka dni temu. Capcom przedstawiło na nim 17-minutowy film (z niego właśnie te screeny), który jest niczym innym jak pokazem mistrzostwa w branży. Fakt, że film nosi tytuł "Biohazard 4D: Executer", nie ma żadnego związku z nadchodzącym RE na PlayStation2, który nie ma jeszcze ustalonej nazwy. Ale patrząc na te screeny faktycznie o pomyłkę nietrudno - i gdyby tak miał wyglądać "Rezik" na PS2, to nie mam nic przeciwko temu :)

Tekst pochodzi ze strony www.psx.gad.pl

Dowiedz się więcej na temat: film | firmy | przyszłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje