Reklama

Camera Cafe, czyli symulacja biurowego życia

Jeśli ktoś uważa, że praca w biurze to nuda, to chyba nie ma pojęcia o czym mówi. Owszem, jest to miejsce gdzie trzeba pracować, czasami bardzo ciężko, ale dzieją się tam również rzeczy, o których nawet filozofom się nie śniło.

Wydawnictwo IQ Publishng poinformowało, iż w planie wydawniczym firmy zagościł tytuł "Camera Cafe", który pozwoli Wam zasmakować codziennego życia biurowego. Scenariusz gry powstał na podstawie serialu telewizyjnego o tym samym tytule, emitowanego w wielu krajach Europy, w tym także i w Polsce.

"Camera Cafe" to symulacja życia w firmie. Jednym z Twoich celów jest nawiązywanie bliższych znajomości ze współpracownikami, gdyż często to właśnie oni mogą okazać się pomocni w wykonywaniu różnych zadań. Co to za zadania? Właściwie to nic wielkiego - uniknąć wpadki podczas kradzieży pieniędzy z firmy; wymigać się od bardzo ważnego, ale równie nudnego spotkania; czy uspokoić awanturującego się klienta. Bez względu na wszystko, nie możesz jednak zapominać o nudnych służbowych obowiązkach.

Aby ukończyć zadania będziesz musiał często odwiedzać automat do kawy. Jest to najważniejsze miejsce, gdzie spotykają się pracownicy i gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu prywatnym innych oraz sekretach firmy.

"Camera Cafe" ukaże się jeszcze w tym roku, w polskiej wersji językowej. Sugerowana cena detaliczna gry wyniesie 59,90 zł. Więcej szczegółów już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy