Reklama

Call of Duty jesienią na konsole

Wydawnictwo Activision podpisało umowę ze studiem Spark Unlimited, twórcą "Call of Duty: Finest Hour", na stworzenie nowej gry na konsole następnej generacji.

Activision podało także, że na jesień ukaże się nowa odsłona "Call of Duty" na konsole - wcześniej jedyną, konsolowa przedstawicielką serii była produkcja "Finest Hour", która ukazała się na platformy Xbox, GameCube, i PlayStation 2.

Grę ma stworzyć zespół Treyarch wraz ze swoim wewnętrznym studiem Gray Matter, odpowiedzialnym za produkcję dodatku do "Call of Duty" na PC - "United Offensive".

Activision było dosyć precyzyjne, kiedy mówiło o twórcach przyszłej gry, jednak tej dokładności zabrakło, kiedy doszło do wymieniania platform, na które ma być wydana nowa gra. Komunikat prasowy wspomina jedynie o konsolach, nie precyzując, o jakie konkretnie urządzenia chodzi. Activision poproszone o wyjaśnienie tej nieścisłości powtórzyło jedynie, że gra będzie wydana na konsole. Wcześniejsza wzmianka o tym, ze gra ukaże się na Xboxa została zdementowana przez Activision i określona jako błąd w druku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy