Britney Spears na PlayStation 2

Britney Spears niejednokrotnie wspominała, iż jej ambicją jest stanie się gwiazdą formatu Madonny. Wcześniej jednak nastoletnia wokalistka będzie mogła przekonać się, jak to jest być rywalką Lary Croft. Autorka przeboju "Oops... I Did It Again" stanie się wkrótce bohaterką gry komputerowej.

Gra, przygotowana na konsolę PlayStation 2, zawierać ma elementy - jak oficjalnie podano - "jakich nigdy dotąd nie widziano". Jej producentem jest firma Enroute Inc., która stworzy ją z wykorzystaniem technologii "FirstPerson Immersive Video system" polegającej na tym, że gracz będzie mógł śledzić przebieg akcji na ekranie swojego komputera pod dowolnym kątem. Umożliwi to wykorzystanie kilkunastu różnych kamer, dzięki czemu grający poczuje się reżyserem tego, co widzi.

Reklama

Jak na razie fabuła gry utrzymywana jest w tajemnicy, ale wszelkie szczegóły na temat nowego wcielenia Britney Spears powinniśmy znać już za kilka tygodni.

Nastoletnia wokalistka nie jest pierwszą artystką, która zdecydowała się zostać bohaterką gry komputerowej. Wcześniej uczynili to m.in. Michael Jackson oraz zespoły Journey, Aerosmith, Iron Maiden i Kiss.Nowość pochodzi ze strony komputery.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy