Reklama

Bramka Battle.net nowe informacje

Pojawiły się nowe informacje dotyczące bramki do serwera Battle.net umożliwiającej lepsze połączenie. Otóż premiera otwarcia bramki zaplanowana została na 20 marca. Więcej informacji dowiecie się z listu jaki otrzymałem od Arkadiusza Marczyka głównego pomysłodawcę tego przedsięwzięcia.Witam.

Nazywam się Arkadiusz Marczyk i reprezentuję firmę Denar - Zjednoczone Inwestycje ze Szczecina. Piszę do Państwa aby zaoferować pewną formę współpracy która niewątpliwie by podniosła Państwa prestiż w środowisku internautów a, także pozwoliłaby na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Jednak proszę mi najpierw pozwolić opisać całe przedsięwzięcie które staramy się zorganizować dla polskich graczy korzystających z Internetu.

Reklama


Jak wiemy w Polsce jakoś połączeń internetowych oferowanych przez monopolistów jest bardzo niska. Połączenia są optymalne jedynie w naszym kraju ale już poza granicami w żadnym stopniu nie spełniają one oczekiwań interanautów szczególnie korzystających z Internetu przy pomocy modemu. Reprezentuję polskich graczy gier sieciowych w Internecie którzy, są zawiedzeni jakością połączeń oraz brakiem jakiegokolwiek zainteresowania ze strony dystrybutora gier tą sprawą. Wielu graczy czuje się dyskryminowanych przez rodzime firmy kiedy, dowiaduje się że na zachodzie granie w Internecie nie jest problemem a sama gra jes możliwa niemal przez całą dobę na każdym światowym serwerze do gier. Wspólnie z kilkuset innymi graczami stwierdziliśmy że być może warto stworzyć projekt pod nazwą \"bramka\"!


Nie ukrywam że sam jestem zapalonym graczem i staram się zjednoczyć polskich graczy aby umożliwić im szybkie korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw gier w sieci oferowanych przez producenta gier. Staramy się zrealizować projekt pod tytułem \"Bramka\". Bramka to taki serwer który posiada bardzo szybkie łącze na świat. Przyjmuje wszystkie połączenia z Polski i kieruje je automatycznie na szybkim łączu w świat. W efekcie gracze mogą już spokojnie sobie grać w gry komputerowe o każdej porze dnia i nocy bez problemów ze zbyt wolnym łączem. Niestety takie łącze jest bardzo drogie. Staramy się je sfinansować we własnym zakresie ale jak wiemy gracze i tak ponoszą olbrzymie koszty za połączenia z internetem. Wielu z nich nie może dodatkowo sobie pozwolić na utrzymywanie szybkiego łącza.


Z tego też powodu zwracamy się do Państwa o jakąkolwiek pomoc, wskazówki, ewentualnie może Państwo zechcieliby zasponsorować nas nawet niedużą kwotą!! Każda złotówka dla nas się liczy. Za każda pomoc jesteśmy gotowi reklamować Państwa firmę gdzie tylko się da. Mogę tylko powiedzieć że dążymy do tego aby informacje o naszym serwerze znalazły się w każdym pudełku z grą która będziemy wspomagać. Takich \"pudełek\" rocznie w Polsce sprzedaje się około 2 milionów. Dodatków na pewno jeśli bramka ruszy co przewidujemy na datę ok. 20 marca będzie o nas głośno w prasie dotyczącej gier i sieci komputerowych. Zawsze moglibyśmy wymienić. Państwa firmę jako sponsora bez którego nic by sie nie udało. Gdybyśmy posiadali środki na takie kampanie informacyjne nie potrzebowalibyśmy Państwa pomocy. Jednakże jak można wywnioskować z treści tego listu nie posiadamy takich funduszy i prosimy o jakąkolwiek pomoc. Na razie staramy się zebrać 10 000 zł na uruchomienie serwera. Niestety z każda godziną jest coraz gorzej ponieważ boimy się że nie uda nam się zebrać takiej kwoty do momentu w którym będziemy musieli zapłacić chociażby za łącze.


Co możemy zaoferować? Aktualnie posiadamy domenę www.realm.pl pod która znajdzie się portal o grach i m.in. o powyżej opisywanej bramce. Przewidujemy bardzo dużo odwiedziń dziennie. Wstępnie wydaje nam się że będzie to ok. 1000. Oczywiście w miarę czasu statystyki będą rosły. Możemy tam wyświetlać Państwa reklamy lub cokolwiek innego co Państwo chcieliby pokazać na tej stronie. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek środki albo pomysły w związku z naszą propozycją proszę o kontakt pod numerem telefonu 0605 95 96 79 lub pod adresem email realm@realm.pl ! Proszę kontaktować się tylko pod ten adres. Ta wiadomość dotarła z innej skrzynki i proszę odpowiadać tylko na adres mailto: realm@realm.pl !Z wyrazami szacunku

Arkadiusz Marczyk

Denar - Szczecin

+48 605 95 96 79

realm@realm.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje