Reklama

BioShock - plotki faktami

Od bardzo dawna spekulowano, że firma Irrational może po cichu pracować nad trzecią odsłoną gry "System Shock". Jednak przez trzy lata amerykański deweloper ani nie potwierdzał, ani nie zaprzeczał pogłoskom. Dzisiaj wiadomo, że "knuto" coś w tajemnicy.

Najnowsze, ujawnione właśnie dzieło Irrational nie jest co prawda kolejną częścią "System Shocka", ale wydaje się, że zapowiedziana produkcja ma duże szanse, aby zainteresować graczy. Po trzech latach utajnionych prac przedstawiciele Irrational ujawnili, że ich zespół pracuje nad pozycją zatytułowaną "BioShock". Przy okazji podano garść bliższych szczegółów na temat gry.

"BioShock" to gra, której fabuła osnuta będzie wokół eksperymentów genetycznych. Postać głównego bohatera zostanie umieszczona w wielkiej bazie z czasów II wojny światowej, w której próbowano dokonywać pierwszych modyfikacji genetycznych na ludziach. W budynkach wala się mnóstwo ciał i ich fragmentów. Już na pierwszy rzut oka zobaczymy, że podczas doświadczeń coś poszło nie tak i baza została porzucona. W "Bioshock" do zapomnianego laboratorium powrócą specjaliści z XXI wieku, którzy podejmą dzieło swoich poprzedników, chcąc doprowadzić je do szczęśliwego końca.

Akcja gry przedstawiona zostanie w perspektywie pierwszej osoby ("z oczu" bohatera). Przeciwnikami uczestników rozgrywki będą rozmaite bestie powstałe ze zmutowanych ludzkich ciał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy