Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi - gold!

Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi znajduje się w tłoczni, tzn., iż w najbliższym czasie gra dostępna będzie w sklepach! Arcanum, to najlepsza gra RPG ostatnich czasów, która podbiła już serca zagranicznych graczy, a już wkrótce dostępna będzie także na naszym rynku i to w takiej postaci, jak nigdzie indziej, bowiem w pudełku znajdą się świetne eXtra dodatki:

- 2 CD z angielską wersją gry

- 1 CD z nakładką polonizacyjną

- CD ze ścieżką dźwiękową z Arcanum

- Opowiadanie Andrzeja Pilipiuka pt. "Błękitny Trąd", którego fragment znajduje się pod tym adresem.

ReklamaA oto jak o grze wypowiada się jeden z beta-testerów, który miał już przyjemność ją ukończyć: "Zdobyłem Arcanum! Ukończenie gry zajęło mi 55 godz. (niezły czas!). Została ukończona tylko na jeden ze sposobów i bez sztucznego rasowania postaci. Jakie wrażenia? Arcanum RuLeZ! W tak zaje... RPG'a nie grałem od czasu FALLOUT II. Nie jest to jakiś Baldur's Gate - który ciągnie się jak Wenezuelski serial, ani DIABLO - które z RPG ma tyle wspólnego co SERIOUS SAM z PAC MAN'em.

Po prostu Arcanum zdeklasowało swoją konkurencje. Z dniem dzisiejszym otrzymuje mój osobisty znaczek "Miłosz poleca" :0))."Na wyraźne życzenia graczy firma Play-It zdecydowała o pozostawieniu dialogów mówionych w oryginalnej wersji językowej. Oznacza to, że polskim napisom (100% tekstów gry jest po polsku) towarzyszą angielskie dialogi, które zachowują klimat oryginału. Wstawki filmowe zostaną natomiast

opatrzone napisami kinowymi.Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi dostępne będzie w profesjonalnej, polskiej wersji językowej, w rewelacyjnej cenie 129 zł!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy