Another Code już w Polsce

Dzięki staraniom internetowego sklepu Świata N, jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na konsolę Nintendo DS trafił wreszcie do Polski. "Another Code: Two Memories" - bo o niej mowa - to pierwsza przygodówka typu "point & click" na dwuekranową konsolkę Nintendo.

Za stworzenie "AC" odpowiada japońskie studio kryjące się pod nazwą Cing, które wcześniej stworzyło niszową przygodówkę na PS2 pt. "Glass Rose". Czego by nie mówić o tamtej grze, zawierała kilka ciekawych pomysłów. Mając takie doświadczenie, Japończycy zdecydowali swój pierwszy produkt na NDS umieścić również w tym gatunku. Zanosi się na to, że i tym razem nie zabraknie im intrygujących rozwiązań. No i mają możliwość trafić do szerszego grona graczy.

Główną bohaterką "Another Code" jest młoda dziewczyna imieniem Ashley. Wyrusza ona statkiem na bliżej nieokreśloną wyspę, by spotkać się z ojcem, o którym wie, że ma poważne kłopoty. Jednak na miejscu nikogo nie zastaje. Postanawia więc chwilowo zostać na wyspie i odnaleźć rodzica...

Reklama

Świat Nintendo - inf. prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy