Reklama

Activision zgarnia Transformers

Amerykański potentat potwierdził ostatnie doniesienia brytyjskiego magazynu branżowego MCV. Korporacja zamierza tworzyć gry w oparciu o licencję firmy Hasbro.

Firma przejęła już przed miesiącem prawa do stworzenia gry na podstawie filmu kinowego, którego premiera ma się odbyć już w przyszłym roku. Niemniej wciąż nie są znane szczegóły odnośnie planowanego tytułu.

Z informacji przekazanej dla inwestorów, potwierdzającej zdobycie licencji, wynika, że całość będzie posiadać dokładnie ten sam tytuł co kinowa produkcja. Premiera ma się prawdopodobnie odbyć już następnego lata. Na jakie platformy ukaże się tytuł w chwili obecnej - jeszcze nie wiadomo.

Jeśli chodzi o film pewne jest już, że jego reżyserią zajmie się Michael Bay, twórca znany m.in. z prac nad takimi tytułami, jak "Bad Boys", "Twierdza", "Armageddon", "Pearl Harbor" i "Wyspa". Obsada natomiast nie jest jeszcze znana.

Warto dodać, że w 2004 roku Atari we współpracy z zespołem Melbourne House stworzyło grę "Transformers Armada: Prelude to Energon" na Sony PlayStation 2. Tytuł pomimo dobrych ocen prasy spotkał się z gwałtowną krytyką fanów kultowej serii o ogromnych maszynach bojowych.

Dowiedz się więcej na temat: korporacja | firmy | doniesienie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje