Reklama

3d Live Snooker - premiera w lutym

Snooker to rodzaj gry bardzo popularnej w Ameryce. W odróżnieniu od najbardziej popularnego u nas bilarda, snooker nie polega tylko i wyłącznie na wbijaniu bil do kolejnych uz. Tutaj potrzeba trochę strategii. Do gry w Snookera używa się 15 czerwonych bil, 6 kolorowych i jednej białej. To sprawia, że rozgrywka jest bardziej skomplikowana niż w tradycyjnym bilardzie.

"3D Live Snooker" to komputerowy symulator snookera. Dużą wagę przyłożono w nim do oddania realizmu rozgrywki. Bile zachowują się tak, jak powinny zachowywać się bile. Stół i samo otoczenie zostało wykonane szczegółowo i z dużą dbałością. Podobnie odgłosy - pozwolą poczuć się jak w klubie bilardowym.

Dzięki prostemu i maksymalnie przyjaznemu sterowaniu, nikt nie będzie miał problemów z "3D Live Snooker". Można grać zarówno z komputerem, jak i z żywym przeciwnikiem przez sieć. 5 różnych poziomów trudności pozwoli wybrać ten odpowiedni dla siebie.

W zestawie 2CD a na nich pełne gry: "Rzeźnik", "Beach Volleyball", "PC Firewall" 2004 i inne... Premiera gry odbędzie się 7 lutego 2005 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy