Reklama

25 lat dla gangsterów

Eidos zapowiedział wydanie gry "25 to Life". Jest to nowy shooter z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, który ukaże się w wersji na PlayStation 2 i Xboxa.

Gra jest swoistą mieszanką stylów - drużynowe rozgrywki online, podobne do tych z "SOCOM", połączone będą z nastrojem bardzo zbliżonym do tego, który znamy z "Grand Theft Auto", gdzie gracz walczy o dominację na ulicach miasta.

Produkcja Avalanche Software oferuje graczom możliwość opowiedzenia się po jednej ze stron - wyszkolonego oddziału policji lub uzbrojonych po zęby ulicznych bandziorów. Maksymalnie do walki może stanąć 16 graczy podzielonych na dwie drużyny.

Cała rozgrywka to typowe dla "sieciówek" potyczki polegające np.: na przejmowaniu flagi bądź eksterminacji drużyny przeciwnika. Różnica polega na tym, że walka toczy się na ulicach nowoczesnego miasta. Wersje na obie konsole będą obsługiwać komunikację głosową, więc posiadacze odpowiednich zestawów nie będą mieli najmniejszych kłopotów z bezpośrednim porozumiewaniem się z kolegami z drużyny.

Nie zabraknie także trybu dla pojedynczego gracza, który ma polegać na wykonywaniu kolejnych zadań. Za ich pomyślne ukończenie nasza postać otrzymuje doświadczenie oraz dostęp do rozmaitych ukrytych opcji. Znajdzie się tu lepsze uzbrojenie, ale także szykowne ciuchy czy nawet tatuaże.

Producent gry obiecuje, że teren rozgrywki będzie prawdziwym, tętniącym życiem miastem z ruchem ulicznym, przechodniami i całym zgiełkiem typowym dla wielkich metropolii.

Wydarzenia rozgrywające się na ekranie zostaną zilustrowane dynamicznymi utworami muzycznymi m.in. takich twórców, jak DMX i Tupac.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne