Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

18 Wheeler APT

Producent: Sega

Reklama

Dystrybutor: Am 2

Rodzaj gry: wyścigi

Platforma: Dreamcast

18 Wheeler American Pro Trucker to kolejna produkcja ze stajni AM2, autorów odpowiedzialnych m.in. za serię Virtua Fighter i Virtua Cop. Tak rekomendacja w zasadzie powinna by wystarczyć, ale ...

Temat wszelakich wyścigów jest już praktycznie objechany na maksa (aczkolwiek nie ukrywam, że czekam na Daytona 2) i ostatnią grą, która sporo namieszała w tej dziedzinie był drimkastowy hit - Crazy Taxi. W pewnym sensie, te dwie gry mają ze sobą wiele wspólnego: Tym czym dla, popularnie zwanych yellow cab business, a u nas taksówek, był CT tym dla fanów jazdy ogromniastymi ciężarówkami jest 18 Wheeler.

Naszym zadaniem jest objechanie Stanów Zjednoczonych naszą ulubioną ciężarówą. Możemy wybrać jeden z czterech pojazdów i ruszyć w trasę. W zależności od etapu, wieziemy ze sobą różny towar, na który musimy uważać, bowiem za każdą stłuczkę zostajemy odpwiednio "skasowani" (odejmuje się nam kasę od przejazdu). Niestety, dopiero zagrywam się i nie wiem ile rzeczywiście jest etapów w grze (ja przeszedłem całość w trybie Easy - były 4 trasy, każda złożona z 3 podtras-checkpointów) ale wiem natomiast jedno: wszystkie, które dotychczas udało mi się przejechać wyglądają bosko. Ponadto po każdej pomyślnie zakończonej misji (tzn. kiedy wygramy z przeciwnikiem i czasem) mamy okazje wykazać się podczas bonusu, którego pomyślne zakończenie nagradzane jest gotówką oraz upgre'adem maszyny).

Poza standardowym trybem arcade, możemy się również wyszaleć w trakcie PARKING CHALLENGE - kiedy to naszym zadaniem jest przejechanie bezbłędnie po "odpowiednio skonfigurowanym" parkingu oraz SCORE ATTACK, gdzie naszym zadaniem jest nabicie jak największej ilości punktów za ... Sprawdźcie sami - polecam.

Dowiedz się więcej na temat: Platforma Obywatelska | wyścigi | dystrybutor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje