Reklama

Konkurs: Strasznie Mi się Podobasz

Tym razem mamy dla was dość niesamowitą pozycję książkową. Opisane opowieści poruszają, są zabawne i zdecydowanie niezwykłe. Jeśli interesują cię historie opisane przez m.in. Andrzeja Pilipiuka czy Rafała Dębskiego, weź udział w naszym konkursie! Do wygrania jest 10 egzemplarzy książki "Strasznie mi się Podobasz".

O książce:

Zbiór opowieści śmietanki polskiej prozy fantastycznej "Strasznie Mi się Podobasz" to zaskakująca lektura, której nieszablonowe rozwiązania na każdym kroku zaskakują czytelnika. Każde z opowiadań jest inne, ale wszystkie z nich "pochłania się" z ogromną przyjemnością.

Sześć umysłów, sześć piór, sześć opowieści. Trzy szóstki nie zawsze są znakiem Ciemności.

Powiadają, że gdzie kucharek sześć, tam problemy z aprowizacją. Ale nie tutaj. Sześciu mistrzów literackiej kuchni, sześć różnych potraw. Każda inaczej przyrządzona, inaczej doprawiona. Wszystkie znakomite. Prawdziwa uczta dla tych, którzy cenią sobie rozmaitość.

Reklama

Historie, z którymi czytelnik zwiedzi różne światy i różne epoki. Opowieści, które rozjaśnią twarz uśmiechem i zasmucą łzą. Rozbawią i przestraszą. Na rubieżach wyobraźni autorów zrodziły się pąki znakomitych fabuł - jak rozkwitły, przekonacie się sami.

Ta antologia na pewno strasznie się wam spodoba. Nie może być inaczej...

W antologii znajdą się opowiadania:

- Andrzej Pilipiuk "Wunderwaffen"

- Dariusz Domagalski "Wędrowiec"

- Magdalena Kozak "Strasznie mi się podobasz"

- Marcin Mortka "Impostorzy"

- Rafał Dębski "Konstelacja Ananke"

- Adam Przechrzta "Miasto cieni i luster"

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Kto stworzył ilustracje do "Strasznie Mi się Podobasz"?

2. Którego z autorów zbioru opowiadań "Strasznie Mi się Podobasz" cenisz najbardziej? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Strasznie Mi się Podobasz". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 grudnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy antologii "Strasznie Mi się Podobasz" autorstwa Marcina Mortka, Adama Przechrzta, Andrzeja Pilipiuka, Dariusza Domagalskiego, Rafała Dębskiego oraz Magdaleny Kozak.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Fabryka Słów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama