Reklama

Zobacz przyszłość Fable

Zupełnie wyjątkowa baśń dla dużych i małych autorstwa Petera Moluneux znajdzie swoją kontynuację.

Po pierwsze, już niedługo gracze doczekają się drugiego dodatku DLC. Po drugie, coraz więcej informacji wskazuje na powstającą trzecią część serii.

Po styczniowej premierze pierwszego DLC - Knothole Island - było w zasadzie pewne, że na tym się nie skończy rozbudowywanie Fable II. O drugim dodatku dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, a dzisiaj szef projektu zdradza coś więcej na jego temat. "Następne DLC - See the Future - pojawi się wiosną. A że już jest wiosna, to myślcie raczej o najbliższych tygodniach, a nie miesiącach," powiedział Molyneux. Dodał również, że "pierwszy dodatek był bardzo dopasowany do Fable II, zespół był zmęczony i chcieliśmy zaoferować fanom coś nowego dosyć szybko. Tym razem poświęciliśmy temu nieco więcej czasu i rzecz jest zdecydowanie bardziej fabularna. Jeśli jesteś fanem Fable, to znajdziesz tu odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Prócz tego zostaniesz zaangażowany emocjonalnie. Ale tak naprawdę najważniejsze jest to, że w tym dodatku zaczniemy pokazywać co się będzie działo w świecie Albionu w przyszłości." A przecież wszyscy się spodziewamy, że przyszłością jest Fable III. "Niczego nie ogłaszam, ale jeśli zagracie w See the Future, dostaniecie przedsmak tego, co nadchodzi. Bardzo chcę, by to co nadejdzie, było potężne."

Reklama

Nastał pracowity czas dla studia Lionhead. Tym bardziej, że zespół Moluneuxa pracuje nad czymś innym niż Fable. "Lionhead nie powinien być utożsamiany tylko z Fable. Tak naprawdę to ciężko pracujemy nad czymś od pewnego czasu. Niestety nie możemy powiedzieć jeszcze co to jest, bo mamy zasadę - musimy mieć co pokazać, by poprzeć nasze słowa." I świetnie. Ptaszki ćwierkają, że całkiem niedługo studio będzie miało co pokazać i że podobno jest to gra, w której zespól odgrywa dużą rolę. I teraz tylko czekać, aż pojawią się kolejne spekulacje o nowym Syndicate?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje