Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedziano grę Scene It? Lights, Camera, Action

Niedawno pisaliśmy o tym, że Microsoft pragnie zmienić nieco wizerunek Xboksa 360 jako konsoli dla hardcore'owych graczy i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Niewątpliwie podstawowym elementem tej strategii jest wydawanie produkcji przeznaczonych do rodzinnej rozrywki. Jedną z nich jest gra Scene It? Lights, Camera, Action.

Reklama

Kiedy tylko wspomniany tytuł został zaprezentowany podczas konferencji Microsoftu, która odbyła się w ramach imprezy E3, stało się jasne, że będziemy mieli do czynienia z grą bardzo mocno inspirowaną wydaną na PS2 produkcją Buzz!. Tutaj także wraz z grą otrzymamy cztery kontrolery (bezprzewodowe) składające się z szeregu różnokolorowych przycisków oraz jednego dużego służącego do zgłaszania się do odpowiedzi. Jak nietrudno się domyślić, sama zabawa również przypominać będzie Buzza i wykorzysta formułę teleturnieju, którego uczestnicy będą odpowiadać na zadawane pytania.

Tych przygotowanych zostanie ponad 1800. Wszystkie dotyczyć będą wiedzy o filmie (tytuły, reżyserzy, aktorzy etc.). Wzbogacone zostaną materiałem filmowym, zdjęciowym oraz dźwiękowym.

Scene It? będzie przeniesieniem na konsolę popularnej gry towarzyskiej pod tym samym tytułem, wydanej przez Screenlife Games na DVD. W pierwowzorze na płytce były nagrane pytania, a gracze musieli zaznaczać sam przebieg turnieju na specjalnej kartonowej planszy.

Premiera gry planowana jest na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Twórcy obiecują również, że dzięki możliwości pobierania nowych pytań za pośrednictwem serwisu Xbox LIVE, rozgrywka zbyt prędko się nie znudzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje