Reklama

Xbox nie zostanie na lodzie

Wszyscy posiadacze konsoli Xbox mogą spać spokojnie. Microsoft oficjalnie poinformował, że ciągle będzie wspierał tę platformę i nie zamierza zaprzestać jej produkcji. Pogłoski takie krążyły od jakiegoś czasu w internecie.

Jeszcze na ubiegłorocznych targach E3 w Los Angeles gigant z Redmond zapewniał, że premiera pierwszej konsoli nowej generacji, czyli Xboxa 360, nie spowoduje odejścia jej poprzedniczki do lamusa. Jednak listopadowy start Xboxa 360 przysporzył amerykańskiej spółce nowy problem w postaci trudności w nadążaniu z dostawami konsoli do sklepów.

Oddział Microsoftu zajmujący się rynkiem elektronicznej rozrywki wciąż ma nie lada orzech do zgryzienia, by sprostać zapotrzebowaniu konsumentów - stąd też pojawiły się przypuszczenia, że rozwiązanie problemów odbędzie się kosztem pierwszego Xboxa.

Na szczęście dla wszystkich posiadaczy nieco starszej konsoli nie dość, że przedstawiciel firmy Microsoft zaprzeczył fałszywym doniesieniom o zamiarach zaprzestania wspierania platformy Xbox, to jeszcze dodał, iż do końca roku na Xboxa pojawi się ponad 200 nowych tytułów, w tym wiele pretendujących do miana hitów.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Xbox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje